Chwilówka Kraków

Zaproszenia

Ta funkcja umożliwia akceptowanie lub odrzucanie zaproszeń do grona znajomych. Zaproszenia te są generowane po kliknięciu przycisku Wyślij zaproszenie znajdującego się na każdym profilu użytkownika. Po zaakceptowaniu przez drugiego użytkownika przycisk ten zmienia swoją nazwę na usuń znajomego, w konsekwencji wyboru prowadząc do usunięcia powiązania znajomości pomiędzy użytkownikami.

Wiadomości

Dają nam możliwość wysyłania prywatny wiadomości tekstowych wraz z tematem. Zakładka Wiadomości jest aktywna i pokazuje nam nowe czekające na odczytanie wiadomości. Wyświetlany jest użytkownik przesyłający wiadomość oraz temat i treść wiadomości.

Tablica

Tablica służy nam do wymiany informacji i rozmów prowadzonych w jednym miejscu przez wielu użytkowników. Użytkownik może pisać na swojej lub obcej tablicy . Wiadomości wysyłane i zapisywane są w bazie danych z której następnie formatujemy i wyświetlamy pobrane informacje.Dodatkowo dopisywana jest data dodania aby wiadomości wyświetlane były w odpowiedniej kolejności.
Reklama: ogrody Bydgoszcz